A było to tak... - otrzęsiny 2019

71931939_2542835905763114_1076000581660704768_n
Nasza społeczność uczniowska za sprawą ośmiu klas pierwszych mocno się w ostatnim czasie powiększyła. Dlatego też, w odróżnieniu od lat ubiegłych, w tym roku otrzęsiny najmłodszych roczników zaplanowaliśmy na cały tydzień poprzedzający uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów.
Przez kilka kolejnych dni pomysłowe przebrania kolegów i koleżanek z pierwszych klas wywoływały uśmiech na naszych twarzach, a różnorodne zadania, z którymi codziennie musieli się mierzyć, wymagały dobrej współpracy, kreatywności i fantazji, a czasami także refleksu i wiedzy. I choć walka o punkty była zacięta, to warto podkreślić, że była to zdrowa rywalizacja, której towarzyszyła pozytywna atmosfera, zarówno wśród uczestników, jak i publiczności.
Ostatecznie zwycięzcami Otrzęsin 2019 została klasa IBp. II miejsce na podium zajęła klasa ICg, a na III miejscu znalazła się klasa IEp. Wyróżnione klasy otrzymały wyjątkowe nagrody od organizatorów tegorocznej zabawy, klasy IIB, a od dyrektora szkoły dodatkowy bonus w postaci dni bez pytania.
Serdecznie gratulujemy wygranym i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie. Cieszymy się, że klasy pierwsze dały się poznać z jak najlepszej strony. Chętni do działania, z dużym poczuciem humoru, nietuzinkowymi pomysłami i o ciekawych osobowościach - takich uczniów szukamy i takich mamy.