XXI Konkurs Recytatorski "Rzeczpospolita Niepodległa"

75388421_2620836937963010_4051489306546536448_o
Już po raz dwudziesty pierwszy młodzież naszej szkoły uczestniczyła w konkursie recytatorskim "Rzeczpospolita Niepodległa". Przesłuchania konkursowe odbywały się w dniach 5 i 6 listopada. Wśród finalistów i laureatów znalazło się siedem uczennic naszej szkoły:

Nina Wtorkowska (klasa IIB) – II miejsce,
Klara Rakoczy (klasa IBp) – V miejsce,
Klaudia Wozignój (klasa IBp) – X miejsce,
Natalia Krawczyk (klasa IIB) – wyróżnienie,
Irmina Błoch (klasa IIB) – wyróżnienie,
Marta Kałucka (klasa IIA) – wyróżnienie,
Joanna Drobisz (klasa IBp) – wyróżnienie.

12 listopada 2019 roku w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej odbył się koncert finałowy XXI edycji konkursu, podczas którego swoje recytatorskie interpretacje polskiej poezji patriotycznej zaprezentowały: Nina Wtorkowska, Klara Rakoczy i Klaudia Wozignój.
Wszystkim finalistom i laureatom wręczono nagrody i wyróżnienia ufundowane przez: Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, instytucje, organizacje obywatelskie, osoby publiczne i prywatne oraz organizatorów.