Uczniowie klas pierwszych naszego liceum, 16 września 2020 roku wzięli udział
w integracji i wspólnie spędzili czas poza murami szkoły w towarzystwie wychowawców i pedagoga. Przez kilka godzin w ośrodku wypoczynkowym
w Sulejowie, uczniowie znaleźli miejsce wspólnej zabawy i integracji.
Nina Wtorkowska, uczennica klasy 3B będzie reprezentować naszą szkołę i jako jedyna nasze miasto na kolejnym, wojewódzkim etapie 65. Ogólnopolskiego konkursu Recytatorskiego w Łodzi. Nominację w kategorii „recytacja” uzyskała w minioną niedzielę (6 września) podczas etapu rejonowego, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Recytatorkę przygotowywała Bożena Kwiatkowska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
03-09-2020

Pamiętamy!

1 września 2020 roku obchodziliśmy 81. rocznicę wybuchu II wojny światowej
i upamiętniamy jej ofiary oraz bohaterów walk o wolność.
Jednym z nich był gen. Ludwik Czyżewski, który brał udział w bitwie o Borowską Górę. Mogiła generała znajduje się na piotrkowskim cmentarzu. Grobem dowódcy od kilku lat ma zaszczyt opiekować się młodzież z IV Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim.
Już od poniedziałku 7 września 2020 roku startujemy z naszym kiermaszem. Zachęcamy starsze roczniki do przyniesienia swoich podręczników (bez uzupełnionych zadań) a młodsze klasy do zakupu książek w niższych cenach. Kiermasz będzie odbywał się w poniedziałek i wtorek (7 i 8 września) na górnym korytarzu na kilku kolejnych przerwach, zaczynając od 9:40. Zapraszamy!
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z OBOWIĄZUJĄCYMI W IV LO PROCEDURAMI ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z WYSTĘPUJĄCĄ EPIDEMIĄ.

INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAŁĄCZNIKU.

31-08-2020

PRZYPOMINAMY!

ZGODNIE Z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM EPIDEMII, DECYZJĄ DYREKTORA IV LO OBOWIĄZUJE NAKAZ NOSZENIA MASECZEK LUB PRZYŁBIC W PRZESTRZENIACH WSPÓLNYCH SZKOŁY ( KORYTARZE, SZATNIA, TOALETY ).

DECYZJA OBOWIĄZUJE OD DNIA 1 WRZEŚNIA 2020 ROKU DO ODWOŁANIA.
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w ograniczonej formie 1 września 2020 roku.
Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i organizacją zajęć w tym dniu.

1 września 2020 roku odbywają się wyłącznie spotkania uczniów z wychowawcami klas.

Klasa Wychowawca Sala

IA Anetta Szewczyk 11
IB Anna Michałowska 18
IC Bożena Sobczyk 7
ID Anna Misztela 20

IIAg Agnieszka Olczyk 3
IIBg Aldona Herbert 4
IICg Aldona Niewieczerzał Szafrańska 9
IIAp Julita Ziółkowska 1
IIBp Lidia Fałek 18
IICp Anna Witczak 20
IIDp Eliza Owczarek 6
IIEp Anna Telążka 7

IIIA Joanna Pająk 17
IIIB Bożena Kwiatkowska 19
IIIC Agnieszka Hejniak 15

Od pierwszego września nasi uczniowie rozpoczną edukację w naszej szkole stacjonarnie, z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN.
UWAGA!

W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2019/2020.
26-06-2020

JUŻ WAKACJE!

Uczennice i uczniowie IV LO,

za nami trudny i nietypowy rok. I Wy, uczniowie i my, nauczyciele musieliśmy zmierzyć się z sytuacją nieoczekiwaną i zaskakującą, jaką okazała epidemia COVID-19, która ogarnęła cały świat. Nikt nie przypuszczał, śpiesząc do szkoły 11 marca, że to będzie ostatni zwykły szkolny dzień w tym roku. Od tego dnia szkolna rzeczywistość przeniosła się do sieci. W bardzo krótkim czasie musieliśmy zorganizować nauczanie on-line i dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu wykonaliśmy to zadanie. Nauczanie zdalne wymagało od Was i od nas wiele pracy, poznawaliśmy różne komunikatory i możliwości, jakie daje Internet w nauczaniu poszczególnych przedmiotów. Ostanie 3,5 miesiąca to był dla wszystkich czas wytężonej pracy, a potwierdzają to Wasze świadectwa.

Teraz już tradycyjnie zaczynają się upragnione przez wszystkich wakacje. Jednak w tym czasie beztroski, radości zachowujcie ostrożność i przestrzegajcie zaleceń sanitarnych oraz innych zasad bezpieczeństwa tam wszędzie, gdzie wypoczywacie: w górach, nad morzem, nad jeziorem. Cieszcie się słońcem, przyjaciółmi, kontemplujcie przyrodę.

Mam nadzieję, że we wrześniu spotkamy się wszyscy w murach szkoły i w bezpośrednich kontaktach będziemy dzielić się wrażeniami z wakacji. A na lekcje będzie zapraszał tradycyjny dzwonek, a nie dźwięk kolejnego komunikatora.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor Konrad Sikora

Dnia 26 czerwca 2020 roku nastąpi zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Prosimy
o zapoznanie się z Harmonogramem odbioru świadectw szkolnych.
Uczniowie odbierający świadectwa proszeni są o zachowanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w miejscach publicznych. Do szkoły należy wejść w maseczce, przy wejściu obowiązuje dezynfekcja rąk.

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon