DZIEŃ CHŁOPAKA- WYBORY MISTERA SZKOŁY.

42983478_1950184935028217_6355926255136669696_n
Dzień Chłopaka w naszej szkole to zawsze dzień pełen wrażeń i miłych niespodzianek.Od pierwszej odsłony wyborów Mistera IV LO minęły już trzy lata. Mamy jednak nadzieję, że i w tym roku udało nam się was czymś zaskoczyć. Do tegorocznej rywalizacji stanęło ponad 20 przystojnych młodzieńców, którzy zaprezentowali się nam w stroju dowolnym oraz w stylu macho.
Jak wszyscy wiemy, uroda to rzecz względna, a o gustach się nie dyskutuje, jednak największe wrażenie na płci pięknej zrobił i zaszczytny tytuł Mistera IV LO 2018 zdobył Hubert Jagusiak z klasy IIC. I Vicemisterem został Dawid Kłobucki z klasy IC,
a II Vicemisterem – Kacper Kwiecień również z klasy IC.
Zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom dzisiejszej zabawy gratulujemy. Tak naprawdę wszyscy dziś wygraliście, pokazując, że poczucie humoru, luz i dobra zabawa nie są wam obce.