SZANSA NA WOLONTARIAT

Resized_20181204_110202_2091
Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na spotkania integracyjne z osobami niepełnosprawnymi, które będą odbywać się w każdy piątek od godziny 15.30
w Centrum Edukacyjno  -  Rehabilitacyjnym Szansa (Piotrków Tryb., ul Wysoka 21).
Jeśli jesteś osobą otwartą, chcesz sprawić wiele radości innym, Twoja bezinteresowna pomoc będzie bezcenna. Jest to czas na wspólną zabawę, rozmowy, wyjścia do kina, bilard, kręgle, wycieczki …
 Równocześnie zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję zbierania plastikowych nakrętek. Tym razem pomagamy Centrum Edukacyjno  -  Rehabilitacyjnym Szansa, które buduje nową siedzibę przy ulicy Wolborskiej.

Dla najlepszych zbieraczy przewidujemy upominki.

Prosimy o przynoszenie korków do pedagoga szkolnego  - p. Bogusława Cłapy. Nie zapomnijcie podać swojego nazwiska, klasy oraz przeliczcie koniecznie ilość zebranych korków.

Wszystkich niezbędnych informacji udzielają panie:
Aldona Herbert oraz Eliza Owczarek.