Wybory Mistera IV LO 2017

22089440_1538589902854391_7230839066450712573_n
Minął dokładnie rok od emocjonującej pierwszej edycji wyborów Mistera IV LO, zorganizowanych przez SU z okazji Dnia Chłopaka. W miniony piątek  29 października 2017 roku kolejni młodzi, piękni i odważni stanęli do rywalizacji o ten zaszczytny tytuł. Tym razem do zabawy przyłączyli się gimnazjaliści i w związku z tym wybieraliśmy Mistera oddzielnie w dwóch kategoriach wiekowych – gimnazjum i liceum. Dziewczęta z klas gimnazjalnych mogły oddać głos na wybranego kandydata z gimnazjum, a dziewczęta z liceum na swojego faworyta z klas licealnych.
Emocji i w tym roku nie brakowało. Obie prezentacje kandydatów na wybiegu były gorąco oklaskiwane przez publiczność, a większość dziewcząt wprost nie mogła oderwać wzroku od przystojnych kolegów. Atmosferę konkursu dodatkowo podgrzały występy taneczne i wokalne w wykonaniu dziewczyn z IV LO. Ostatecznie siłą głosów płci pięknej tegorocznymi zwycięzcami zostali:
1. Mateusz Laszczyk (klasa IA) – Mister Szkoły 2017 (LO)
2. Adam Shamma (klasa IC) – I Wicemister (LO)
3. Roman Szulc (klasa IC) – II Wicemister (LO)
1. Igor Wadlewski (klasa IIA) – Mister Szkoły 2017 (Gim)
2. Wiktor Grygorcewicz (klasa IIIA) – I Wicemister (Gim)
3. Emil Błaszkiewicz (klasa IIB) – II Wicemister (Gim)
Zwycięzcom gratulujemy! A wszystkim uczestnikom oraz publiczności dziękujemy za wspólną zabawę