Zawody strzeleckie na strzelnicy Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

zm4
 Dnia 30 września 2017 r. na strzelnicy Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyły się zawody strzeleckie w hołdzie generałom, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem.
Organizatorem zawodów byli:
- Wojska Obrony Terytorialnej
- Wojskowa Akademia Techniczna
- Kapituła Medalu „Zło Dobrem Zwyciężaj”
- Stowarzyszenie Patriotyczno-Edukacyjne „Pamięć”
Celem zawodów było oddanie hołdu poległym generałom, popularyzacja sportu strzeleckiego i integracja młodzieży. Zawody miały rangę ogólnopolską. Honorowy patronat nad zawodami objął Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz. W konkursie udział wzięło prawie 150 osób. Przybyło 40 drużyn z całej Polski, które reprezentowały głównie klasy mundurowe.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:
- Strzelanie z karabinka sportowego(Zuzanna Nowicz, Damian Kowalczyk, Piotr Ogłoza)
- Strzelanie z pistoletu sportowego(Natalia Skupińska, Miłosz Fiszer, Brajan Jóźwiak)

Drużyna strzelająca z karabinka sportowego zajęła 3 miejsce w Polsce!

Opiekunem młodzieży był Adam Wnęk. Razem z nami na zawody wybrał się przyjaciel naszej szkoły, Prezes okręgowego LOK Wiesław Mierzejewski.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!