Festiwal Grot-Art

IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego–Grota w Piotrkowie Trybunalskim wraz z Centrum idei „Ku Demokracji” po raz drugi organizują Festiwal Różnorodnych Form Artystycznych GROT–ART. Jest on skierowany do młodzieży gimnazjalnej z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Stawiamy przed sobą zadanie zintegrowania środowiska gimnazjalistów, ale i nauczycieli. Wiemy, że w szkołach jest wielu pedagogów, którzy potrafią swoją pasją zarazić uczniów. Przygotowują z nimi przedstawienia teatralne i wieczory poetycko-muzyczne. Udzielają wskazówek przy wykonywaniu prac plastycznych czy fotograficznych. Chcemy, by uczniowie, przygotowując się do występów na naszej scenie, spędzali aktywnie czas, obcując z literaturą i sztuką, by odeszli od komputerów i by nie sięgali po używki.
Ideą Festiwalu GROT–ART jest pozyskiwanie nagród, które pomogą rozwijać się uczestnikom, otworzą przed nimi świat kultury, świat pełen tajemnic, świat, który warto poznać. Mamy nadzieję, że będziecie chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami i że odważycie się wystąpić na scenie obok swoich koleżanek i kolegów:)
Do zobaczenia pod koniec maja.

Bożena Kwiatkowska
Koordynator Festiwalu GROT-ART
grot_art.festiwal@autograf.pl
tel.. 506-18-18-68