Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Adama Mickiewicza

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

zdjęcie
W dniu 23 czerwca 2017 roku społeczność Gimnazjum nr 2 pożegnała rok szkolny 2016/2017. Jak co roku  uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce
i zachowaniu zostali wyróżnieni przez Panią Dyrektor Małgorzatę Artowicz oraz wychowawców nagrodami książkowymi i dyplomami. Wśród najlepszych z najlepszych znależli się: Zuzanna Olszewska z klasy I c ( najlepsze wyniki w nauce na poziomie klas pierwszych ), Katarzyna Dobosińska z klasy II b ( najlepsze wyniki na poziomie klas drugich ) i Marcin Gąsior z klasy III a ( najlepsze wyniki na poziomie klas trzecich ).
Zuzanna Olszewska i Marcin Gąsior zostali wyróżnieni dzień wcześniej nagrodą Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Marcin Gąsior został również Absolwentem roku szkolnego 2016/2017.
Wychowawcy i nauczyciele nagrodzili uczniów za bardzo dobre wyniki sportowe, pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego, szkolnego koła teatralnego Maska, szkolnego koła wokalnego oraz za udział
w konkursach.
Sportowcy roku szkolnego 2016/2017 Marcin Gąsior i Adrian Wędzonka z klasy III a otrzymali pamiątkowe puchary.