IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Tryb.
im. ''Generała Stefana Roweckiego - Grota''

Rada Pedagogiczna

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =



Dyrektor:
Sikora Konrad - przedmioty: Wychowanie Fizyczne, Edukacja dla Bezpieczeństwa, Podstawy Przedsiębiorczości

Wicedyrektor:
Małgorzata Artowicz- język polski, logopedia, terapia, etyka

Nauczyciele:

Dąbrowska Renata- fizyka
Dąbrowska Zofia- matematyka
Depczyńska Paulina- język niemiecki
Drząszcz Ewa- wychowanie fizyczne
Eksman Arkadiusz- wos, historia
Fałek Lidia-język polski
Hejniak Agnieszka- język angielski
Herbert Aldona- język angielski
Jakubik- Piątkowska Anetta- język polski
Janczyk Marek- informatyka, wos
Jończyk Iwona- biologia
Komorowska Małgorzata- matematyka
Kowalska Bogusława- religia
Kowalska Jolanta- wychowanie fizyczne
Kucharczuk Teresa- matematyka, fizyka
Krzysztofik Anna- biologia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości
Ks. Adamiak Jarosław- religia
Kurzydlak Zenon- wychowanie fizyczne
Kwiatkowska Bożena- język polski
Łabuziński Andrzej- wychowanie fizyczne
Łyszczarek Iwona- historia, wos
Malec - Lipowska Dorota- informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa
Michałowska Anna- język niemiecki, język angielski, zajęcia rewalidacyjne
Molka Jadwiga- muzyka, plastyka, kierownik świetlicy
Mazurczyk Marek-  wychowanie fizyczne (techniki samoobrony)
Niewieczerzał- Szafrańska Aldona- język polski, terapia
Olczyk Agnieszka- język polski, zajęcia artystyczne
Olczyk Magdalena- geografia
Owczarek Eliza-  język angielski, historia
Pająk Joanna- język angielski
Rejniak Wirginia- język niemiecki
Rogalska Agata- bibliotekarz
Sikora Anna- język angielski
Skóra Katarzyna- język polski
Skrobek Magdalena- matematyka, zajęcia rewalidacyjne
Sobczyk Bożena- wychowanie fizyczne
Szewczuk Anetta- geografia
Telążka Anna- chemia
Toma Renata-  wiedza o kulturze
Tralińska Justyna- edukacja dla bezpieczeństwa
Trojan Ilona- zajęcia techniczne
Wasilewski Kamil- wychowanie fizyczne
Witczak  Anna- biologia, podstawy przedsiębiorczości, przyroda, WDŻWR
Wnęk Adam- historia, informatyka
Wojtasik Ewa- język angielski
Woźniak Ewa- bibliotekarz
Woźniak Paweł- urlop zdrowotny
Wychowałek Tomasz- wychowanie fizyczne
Zielonka- Cybula Aleksandra- nauczyciel wspomagający
Zielonka Urszula- chemia, matematyka
Ziółkowska Julita- wychowanie fizyczne

Specjaliści
 Artowicz-Latocha Karolina- psycholog, zajęcia rewalidacyjne
Cłapa Bogusław- pedagog
Wnuk Anetta- pedagog, biologia, zajęcia rewalidacyjne