Konkurs informatyczny

logo_pantik_2016
W dniach 19-23 marca odbył się konkurs informatyczny dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Była to IV edycja Wojewódzkiego Konkursu ECDL. Pierwszego dnia odbył się test teoretyczny i część praktyczna. 23 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Prywatnej Szkole Podstawowej Pani Magdaleny Jakubiak. Organizatorem konkursu jest Pan Albert Hodorowicz. Indywidualnym zwycięzcą tegorocznej edycji został Piotr Ziębiński ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim. Z naszej szkoły w konkursie brali udział uczniowie Gimnazjum nr 2: Sebastian Nurkowski i Szymon Szczepocki. S. Nurkowski zajął 7 miejsce na 20 uczestników. Opiekunem naszych uczniów był nauczyciel Adam Wnęk. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnej edycji!!