TESTY DO KLASY SPORTOWEJ

100599440_3065682446811788_4225094904012865536_n
Informujemy, że testy do klasy sportowej o profilu piłki nożnej dziewcząt i chłopców odbędą się w dniu 23 czerwca 2020 roku o godz. 10.00 dla chłopców (weryfikacja dokumentów godz. 9.30) i o 11.30 dla dziewcząt (weryfikacja dokumentów godz. 11.00).

Testy przeprowadzone zostaną na boisku szkolnym IV LO (Orlik) przy ulicy Broniewskiego 5.
W testach będą mogły wziąć udział osoby, które będą posiadać:
- legitymację szkolną,
- zaświadczenie lekarskie o dobrym stanie zdrowia od lekarza rodzinnego,
- zgodę rodziców na udział w testach.

Testy przeprowadzą trenerzy:
Tomasz Wychowałek tel. 535 341 286 (chłopcy)
Julita Ziółkowska tel. 601 483 794 (dziewczęta).

Test sprawnościowy do klasy sportowej o profilu piłki siatkowej dziewcząt.
Termin: 24 czerwca o godzinie 10:00

Miejsce: boisko – Orlik przy IV LO w Piotrkowie Tryb., ul. Broniewskiego 5.
Dokumenty potrzebne do przystąpienia do testu:
- zgoda rodzica (opiekuna prawnego) do udziału w teście,
- zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do udziału w treningach sportowych (piłka siatkowa).

Testy przeprowadzi trener:
Paweł Zieliński tel. 607 137 176

Testy sprawnościowe kandydatów do klasy sportowej o profilu - piłka ręczna chłopców, która powstanie w IV LO odbędą się 24 czerwca o godzinie 15.30 w Hali Sportowej Relax ul. Aleje 3-go Maja 6b w Piotrkowie Trybunalskim.

Zgodnie z obowiązującymi obecnie obostrzeniami związanymi z możliwości korzystania z hal sportowych, każdy kandydat powinien mieć na sobie strój do ćwiczeń, wchodząc na salę powinien posiadać maseczkę i zdezynfekować ręce.
Niezbędne do uczestnictwa w testach będą: aktualne badania lekarskie, zgoda rodziców, a dla zawodników zrzeszonych zgoda macierzystego klubu na udział w testach.

Test przeprowadzi trener:
Mariusz Śpiewak tel. 530 091 573

Z uwagi na specyficzną sytuację związaną z pandemią koronawirusa kandydaci nie będą mogli skorzystać z szatni szkolnej (uczestniczy muszą być przebrani w strój sportowy wcześniej).
W czasie testów zachowane zostaną wszystkie zasady bezpieczeństwa obowiązujące na obiektach sportowych w czasie pandemii (dezynfekcja rąk, maksymalnie 14 osobowe grupy).

Jeśli chcecie dołączyć do sportowej rodziny IV LO to serdecznie zapraszamy!