W roku szkolnym 2023/2024 mamy klasy o następujących profilach:
I A- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Marta Stobiecka )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski
I B- klasa humanistyczno - artystyczna ( wychowawca mgr Eliza Owczarek )
Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia
I C- klasa sportowa ( wychowawca mgr Julita Ziółkowska )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, geografia
I D- klasa ogólna ( wychowawca mgr Paulina Tompa )
Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia
I E - klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Lidia Fałek )
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski
I F- klasa policyjna ( wychowawca mgr Michał Papiernik )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski
II A- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Agnieszka Olczyk )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski
II B- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Anna Witczak )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski
II C- klasa sportowa, piłka koszykowa/ piłka siatkowa ( wychowawca mgr Aldona Niewieczerzał- Szafrańska )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, geografia
II D- klasa sportowa, piłka nożna ( wychowawca mgr Wojciech Robaszek )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, geografia
II E- klasa ogólna ( wychowawca mgr Anna Sikora )
Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia
II F- klasa humanistyczno- artystyczna ( wychowawca mgr Monika Karlińska )
Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia
II G- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Dominika Magiera )
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski
III A- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Wirginia Rejniak )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski, matematyka, informatyka
III B- klasa humanistyczna ( wychowawca mgr Agnieszka Hejniak )
Przedmioty rozszerzone: język polski, historia, wos, język angielski
III C - klasa sportowa, profil sportowy piłki nożnej dziewcząt i chłopców oraz siatkowej dziewcząt
( wychowawca mgr Tomasz Wychowałek )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, język polski, geografia, matematyka
III D- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Bożena Kwiatkowska )
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski, fizyka, matematyka
IVA- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Anetta Szewczyk )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski, matematyka, informatyka
IV B- klasa humanistyczna ( wychowawca mgr Anna Michałowska )
Przedmioty rozszerzone: język polski, historia, wos, historia sztuki, język angielski
IV C- klasa sportowa, profil sportowy: piłka nożna chłopców, piłka siatkowa dziewcząt, piłka ręczna chłopców ( wychowawca mgr Bożena Sobczyk )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, język polski, geografia, matematyka
IV D- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Anna Misztela )
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski, fizyka, matematyka
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski
I B- klasa humanistyczno - artystyczna ( wychowawca mgr Eliza Owczarek )
Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia
I C- klasa sportowa ( wychowawca mgr Julita Ziółkowska )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, geografia
I D- klasa ogólna ( wychowawca mgr Paulina Tompa )
Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia
I E - klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Lidia Fałek )
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski
I F- klasa policyjna ( wychowawca mgr Michał Papiernik )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski
II A- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Agnieszka Olczyk )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski
II B- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Anna Witczak )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski
II C- klasa sportowa, piłka koszykowa/ piłka siatkowa ( wychowawca mgr Aldona Niewieczerzał- Szafrańska )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, geografia
II D- klasa sportowa, piłka nożna ( wychowawca mgr Wojciech Robaszek )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, geografia
II E- klasa ogólna ( wychowawca mgr Anna Sikora )
Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia
II F- klasa humanistyczno- artystyczna ( wychowawca mgr Monika Karlińska )
Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia
II G- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Dominika Magiera )
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski
III A- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Wirginia Rejniak )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski, matematyka, informatyka
III B- klasa humanistyczna ( wychowawca mgr Agnieszka Hejniak )
Przedmioty rozszerzone: język polski, historia, wos, język angielski
III C - klasa sportowa, profil sportowy piłki nożnej dziewcząt i chłopców oraz siatkowej dziewcząt
( wychowawca mgr Tomasz Wychowałek )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, język polski, geografia, matematyka
III D- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Bożena Kwiatkowska )
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski, fizyka, matematyka
IVA- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Anetta Szewczyk )
Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski, matematyka, informatyka
IV B- klasa humanistyczna ( wychowawca mgr Anna Michałowska )
Przedmioty rozszerzone: język polski, historia, wos, historia sztuki, język angielski
IV C- klasa sportowa, profil sportowy: piłka nożna chłopców, piłka siatkowa dziewcząt, piłka ręczna chłopców ( wychowawca mgr Bożena Sobczyk )
Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, język polski, geografia, matematyka
IV D- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Anna Misztela )
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski, fizyka, matematyka