21 stycznia 2022 roku w hali ZSP4 rozegraliśmy noworoczny wewnętrzny turniej piłkarski.
W turnieju wystąpiły: Reprezentacja IV LO dziewcząt, IC, IIICp i IIICg.
Zwyciężyła kasa IIICg.

Wyniki:
IIICg-IIICp 3-2
Dziewczyny-IC 0-10
Dziewczyny-IIICg 0-6
IIICp-IC 1-4
Dziewczyny-IIICp 4-7
IIICg-IC 8-2

Klasyfikacja końcowa:
1. IIICg
2. IC
3. IIICp
4. DZIEWCZYNY

Gratulujemy!

Poniżej film z turnieju.
NASZA UCZENNICA WIKTORIA GUŚĆ MISTRZYNIĄ I WICEMISTRZYNIĄ POLSKI SENIORÓW PODCZAS ZIMOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW I JUNIORÓW 17/18 LAT
W BYDGOSZCZY!!!
SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Finale Wojewódzkim LICEALIADY w piłce ręcznej chłopów, który odbył się 25 listopada w Łodzi.
Nasi zawodnicy w pierwszym meczu grupowym pokonali drużynę ZSZ nr 2 z Pabianic 13-10, następnie ulegli w przedwczesnym finale faworytom z MSMS w Łodzi 13-16.
W meczu o 3 miejsce wysoko wygraliśmy z drużyną Technikum nr1 w Tomaszowie Mazowieckim 26-11. Zajęliśmy tym samym III miejsce w województwie,  a w finale drużyna z Łodzi wysoko pokonała Wieluń.
Skład naszej reprezentacji:
Jan Fijałkowski, Jakub Dróżdż, Jakub Krzyżak, Piotr Koch, Filip Kosiński, Kacper Grzejdziak, Mikołaj Nowak, Tymoteusz Galuś, Patryk Grzesik, Maciej Niedźwiecki, Tomasz Ordon, Kacper Marchlewicz, Bartlomiej Ortel.
Trener drużyny: MARIUSZ ŚPIEWAK
Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w półfinale wojewódzkim piłki ręcznej chłopców rozgrywanych w ramach Licealiady.
Z powodu koronawirusa odbył się tylko mecz finałowy z drużyną z bełchatowskiego Mickiewicza.
Nasi chłopcy wygrali 36-9 prezentując bardzo wysokie umiejętności.
Czekamy na finał wojewódzki !!!!
Skład reprezentacji:
Jakub Dróżdż, Jakub Krzyżak, Jan Fijałkowski, Tymoteusz Galuś, Patryk Grzesik, Mikołaj Nowak, Mikołaj Kołodziejski, Maciej Niedźwiecki, Piotr Koch, Filip Kosiński.
Trener zespołu: Mariusz Śpiewak.
Nasza szkoła wzięła udział w Mistrzostwach Miasta w Piłce Ręcznej chłopców zajmując w nich I miejsce.
W poszczególnych meczach osiągnęliśmy następujące wyniki:

IV LO - ZSP 4 21 - 8
IV LO - II LO 26 - 5
w finale
IV LO - ZSP 1 30 - 8

Skład reprezentacji:
Jan Fijałkowski, Mikołaj Kołodziejski, Patryk Grzesik, Mikołaj Nowak, Tymoteusz Galuś, Maciej Niedźwiecki, Jakub Dróżdź, Bartłomiej Ortel, Piotr Koch, Kacper Marchlewicz, Filip Kosiński, Jakub Gaj, Kacper Grzejdziak, Jakub Krzyżak.
trener: Mariusz Śpiewak
Czekamy na półfinał województwa.
27 października na pływalni OSIR przy ul. Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach LICEALIADY.
Zawodnicy płynęli sztafety 6 x 50m stylem dowolnym oraz startowali w wyścigach indywidualnych na dystansie 50 m wybranym stylem.

W drużynie dziewcząt płynęły:
Wiktoria Guść - wielokrotna Mistrzyni Polski juniorek młodszych - styl motylkowy - I miejsce indywidualnie z rewelacyjnym czasem 29.08 sek.
Aleksandra Kowalska - styl klasyczny - II miejsce
indywidualnie Dominika Chrząstek - styl grzbietowy - III miejsce
indywidualnie Oliwia Kauc - styl grzbietowy
Kinga Edyk - styl dowolny
Kornelia Wiernicka - styl dowolny.
Gratulujemy !!!
W środę na terenie naszego miasta odbyły się zawody z pływania. Nasi chłopcy w ogólnej klasyfikacji zajęli czwarte miejsce. Reprezentowali nas w poszczególnych stylach:

+ motylkowy: Filip Kosiński;
+ grzbiet: Mateusz Nojek, Kacper Marchlewicz;
+ klasyczny: Mikołaj Kołodziejski;
+ kraul: Patryk Grzesik, Jakub Gaj.
Rezerwowy: Jarosław Kowalczyk.

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – I LO i III LO
III miejsce – ZSP1
IV miejsce – IV LO
V miejsce – ZSP2
VI miejsce - ZSP3
Gratulujemy.
Miło nam poinformować, że uczeń naszego liceum, Patryk Grzesik z klasy IIC zadebiutował 13 października w Superlidze Mężczyzn w Piłce Ręcznej.
Wystąpił w meczu MKS Piotrkowianin - Wisła Płock, rzucając w nim aż 3 bramki. Trzeba dodać, że
w bramce Wisły Płock bronił wielokrotny reprezentant Polski Adam Morawski, a drużyna z Płocka,
to aktualny wicemistrz Polski.
Patryk jako 16-latek stał się najmłodszym debiutantem w tym sezonie w Superlidze.
Gratulujemy występu i liczymy na więcej!
W piątek 8 października 2021 roku nasze uczennice wzięły udział w Półfinale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych zajmując IV miejsce. Zawody te odbyły się w Bełchatowie.

Skład dziewcząt: Patrycja Miłak, Dominika Chrząstek, Malwina Chuda, Zuzanna Adamczyk, Koch Zuzanna, Maja Kaźmierczak.
Rezerwowa: Julia Nejman.

Fotograf: Michalina Adamczyk
Opiekun: Julita Ziółkowska.
III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców w ramach Licealiady 2021/2022.
Skład chłopców: Kacper Szwedowski, Kacper Zawada, Piotr Koch, Kacper Krzaczyński, Jarek Kowalczyk, Piotr Kowalski
Rezerwowy: Kacper Zawiślak
Opiekun: Bożena Sobczyk