Na sportowo

Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
2 + 6 =

Tegoroczny Dzień Sportu tradycyjnie rozpoczęliśmy od turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Drużyny dziewcząt („Atomówki” i „Smerfetki”) zaprezentowały bardzo wyrównany poziom gry. Zacięta walka do ostatnich minut meczu ostatecznie jednak przyniosła zwycięstwo „czerwonym”. W turnieju chłopców wystąpiły trzy zespoły: „Wiara spod filara” (klasa IIIC), „Bombelki Bożenki” (klasa IIC) oraz „FC pani nas nie chce” (klasa IC). Męskie granie, choć pełne emocji, nie przyniosło większych niespodzianek. Wiek i doświadczenie ponownie zwyciężyły. Tegoroczni absolwenci, czyli zespół „Wiara spod filara”, nie dali większych szans młodszym kolegom i wygrali turniej. Na szczególne wyróżnienie jednak zasłużył Adam Krasoń z klasy IC, którego świetna dyspozycja w dniu dzisiejszym zaowocowała 5 bramkami. Brawo, Gruby!
Wyniki meczów:
IIIC – IC (5 -3)
IC – IIC (4 - 6)
IIC – IIIC (2 - 3)
Po emocjach związanych z piłką nożną, przyszedł czas na nasz coroczny „gwóźdź programu” – mecz siatkówki uczniowie kontra nauczyciele. Zarówno jedni, jak i drudzy czekali na ten moment od rana. Pełne zaangażowanie po obu stronach, ostra walka i jednocześnie świetna zabawa – tak to właśnie wyglądało. Ostatecznie rozgrywki zakończyły się remisem 1:1, lecz należy podkreślić, że nauczyciele przegrali pierwszy set tylko i wyłącznie ze względu na trudne warunki atmosferyczne.
Wszystkim, którzy bawili się dziś z nami dziękujemy w imieniu SU za obecność. Specjalne podziękowania kierujemy do naszych absolwentów – Patryka Miśkiewicza (DJ) i drużyny z byłej klasy IIIC. Cieszymy się, że macie ochotę do nas wracać.