Nikoletta Szewczuk na podium Mistrzostw Polski

Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
9 + 8 =
Podczas Mistrzostw Polski Młodziczek zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego zdobyły jeden, brązowy medal. Na najniższym stopniu podium stanęła Nikoletta Szewczuk, uczennica  klasy II C gimnazjum naszej szkoły. Nikoletta walczyła w kategorii wagowej 44 kg.
"Liczyłam na złoty medal. Stoczyłam dzisiaj pięć walk, w tej decydującej o awansie do finału przegrałam 2:4 z Aleksandrą Lewczyńską, reprezentantką ULZKS Heros Czarny Bór, nigdy wcześniej z nią nie walczyłam, ale wiem, że stać mnie na więcej" – powiedziała Nikoletta Szewczuk. W zawodach wystartowała również inna uczennica naszej szkoły( także klasa II C gimnazjum)- Dominika Jaroszewska. Zawody odbyły się w piotrkowskiej  Hali Relax. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!