Zwycięstwo w Półfinałach Mistrzostw Miasta dziewcząt w Koszykówce

2 marca 2020 roku zostały rozegrane Półfinały Mistrzostw Miasta w Koszykówce dziewcząt. Nasze uczennice wygrały wszystkie spotkania kolejno pokonując:

I LO 25:10 (Stępień Wiktoria 10 pkt, Murawska Maria 6 pkt, Simkowska Natalia 5 pkt, Sadowska Zuzanna
2 pkt, Adamczyk Marta 2 pkt),
ZSP1 26:4 (Miłak Patrycja 6 pkt, Stępień Wiktoria 4 pkt, Adamczyk Marta 4 pkt, Edyk Kinga 4 pkt, Firmowska Wiktoria 4 pkt, Simkowska Natalia 2 pkt, Sadowska Zuzanna 2 pkt),
ZSP4 29:12 (Edyk Kinga 9 pkt, Stępień Wiktoria 6 pkt, Adamczyk Marta 4 pkt, Kieszkowska Weronika 4 pkt, Murawska Maria 2 pkt, Sadowska Zuzanna 2 pkt, Firmowska Wiktoria 2 pkt).

IV LO reprezentowały:
Stępień Wiktoria, Ciach Kinga, Murawska Maria, Simkowska Natalia, Kieszkowska Weronika, Sadowska Zuzanna, Jaros Martyna, Adamczyk Marta, Porczyńska Oliwia, Firmowska Wiktoria, Miłak Patrycja, Edyk Kinga, Kuchta Julia.

Gratulujemy!!

Finały już za tydzień 9 marca 2020 roku.