IV LO grało gry kontrolne z Ceramiką Opoczno i ŁKS Łódź.

Na zaproszenie prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adama Kaźmierczaka zawodnicy klas sportowych funkcjonujących w naszej szkole rozegrali w środę 11 października 2017 roku gry kontrolne z drużynami ŁKS Łódź 2002 i Ceramiki Opoczno 99/2000.Mecze odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tomaszowie Mazowieckim.
Podczas gier testowany był przez sędziów z PZPN system powtórek war.
W młodszej drużynie zagrali chłopcy z klasy I C. Ich mecz przeciwko zespołowi ŁKS Łódź zakończył się minimalną porażką 0-1 i choć zagraliśmy pierwszy raz razem na dużym boisku to wyglądało to obiecująco. W kategorii U-19 przeciwko Ceramice spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1-1.Tu już widać było dojrzałość piłkarską naszego zespołu i to, że chłopcy często ze sobą grywali. W zespole starszym wystąpili chłopcy z klasy II C i III C. Był to dla nas kolejny pożyteczny sprawdzian, który jest jednym z elementów szkolenia sportowego w naszej szkole. Grupa chłopców, która wyjechała na mecze to 43 zawodników z różnych klubów naszego okręgu.
Skład I C:
Kuczborski - Dębski, Bartłomiejczyk, Jędrzejczyk, Dobosiński - Purzyński, Gorzeń, Lasoń, Patryarcha, Kowalski - Cichoń
Na zmiany weszli:
Czerkawski, Michalczyk, Marusiński, Pasikowski, Gąsior, Sowa, Jagusiak
Skład II C i III C:
Siejak - Grzesiuk, Łączny, Reszka, Link - Mazurczyk, Bartłomiejczyk, Misztela, Szadkowski, Balcerzyk - Błaszczyk.
Na zmiany weszli: Swamma, Piesik, Dróżdż, Majewski, Mijas, Barański, Ściepłek, Ślusarczyk, Reszczyński, Michalczyk, Łęgowiak, Dzik
Trenerzy: Tomasz Wychowałek, Bożena Sobczyk, Julita Ziółkowska.