Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim

19-06-2015
gim2>

Stefan Żeromski- konkurs

Wyniki konkursu na portfolio dotyczące życia i twórczości Stefana Żeromskiego.
Na Orliku przy Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Piotrkowie obchodzono  6 czerwca Dni Przyjaciół Piłki Nożnej pod patronatem Fundacji „Piłka jest Piękna".
W bieżącym roku szkolnym w Gimnazjum nr 2 im. A. Mickiewicza w Piotrkowie Tryb. realizowany był projekt ekologiczny pod hasłem „Kto segreguje śmieci, ten przykładem świeci”.
W dniu 1 czerwca 2015 roku uczniowie z koła teatralnego Maska brali udział w przedstawieniu profilaktycznym. W amfiteatrze miejskim spotkali się uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy umiejętnościami aktorskimi przekonywali do walki z uzależnieniami.
10-06-2015

WYCIECZKA DO ŁODZI

Dnia 22 maja 2015 roku odbył się wyjazd do Teatru Powszechnego do Łodzi na spektakl w reżyserii Janusza Wiśniewskiego pt. "Szkoła żon". Po przeżyciach artystycznych gimnazjaliści dotlenili się ;) w łódzkim ZOO.
Uczniowie Gimnazjum nr 2 brali udział w Mistrzostwach Rejonowych w Lekkoatletyce, które odbyły się 21 maja 2015 roku w Bełchatowie.
Dnia 30 maja 2015 roku odbył się w Gimnazjum nr 2 Dzień Projektów Edukacyjnych.
Dnia 29 maja 2015 roku uczniowie klasy IIIB uczestniczyli w pożegnalnym ognisku klasowym u Pana Siebiaty przygotowanym przez rodziców.

e-mail: gimnazjum2@gimnazjum2.piotrkow.pl

Czwartek 17 sierpnia 2017

Bertram, Jacek, Miron, Zawisza, Anita, Jaczewoj, Liberat, Eliza, Joanna, Anastazja, Julianna, Angelika, Serwiusz, Żaneta